CryptoTab İle Mining Yap! Para Kazan – Günde 160 Dolar

Sharing is caring!

Evet mümkün! internet ten para kazanmak sandığınız gibi zor birşey değil sadece gününüzün 1 saatini bile ayırsanız sağlam çalışıp iyi gelirler elde edebilirsiniz. Herneyse biz konumuza geri dönelim, Yeni çıkan “CrytoTab” isimli tarayıcı ile bitcoin madenciliği yapacağız! hemde öyle pahalı makinalar satın alarak değil! evdeki kişisel bilgisayarımızla bu işlemi yapacağız hemen detaylara geçelim.

Öncelikle size vereceğim referans linkinden bu işlemi yapacaksınız, yoksa yüksek kazançlar elde edemeyiz bu sistemin mantığı bir ağ oluşturmak yani isterseniz tek başınızada yapabilirsiniz ama çok cüzi miktarlarda para kazanabilirsiniz, benim size önerim ilk 1-2 ay para hedefiniz olmasın siz ağı kurmaya odaklanın dostlar, şimdi seviye 10 ‘a kadar ağ bölümü var siz bunları detaylı incelersiniz youtube da çok videosu bulunmakta zaten biz de ekstra videoların çekeceğiz, herneyse bu ağı oluşturduğunuzda sadece 3 saat mining yaparak aylık çok iyi kazançlar elde edebilirsiniz size en yüksek seviye fiyatını söyliyim!

eğer ağınız çok büyür ise yani seviye 10’a gelirseniz yaklaşık 9 küsür milyon kişi olursanız sadece 1 kişinin aylık geliri 40.000$ yapıyor. Yani türk lirasına çevirdiğimizde 253.000 Tl yapmakta! ödeme kanıtı mevcut herşeyi stabil çalışıyor bir sorunu bulunmamakta yani sizin yapmanız gereken şey ağ oluşturmanız ağ oluşturursanız çok iyi kazançlar elde edebilirsiniz bu aşşğıda bulunan referans linkine tıklıyorsunuz ve cryptotab isimli tarayıcıyı bilgisayarınıza indiriyorsunuz ardından google hesabınızla oturum açıyorsunuz tarayıcı açık kaldığı sürece yani doğal olarak pc açık kaldığı sürece mining işlemi devam ediyor dostlar.

Bu yazmızdan pek bişey anlamamış olabilirsiniz çünkü çok fazla detaya inmek istemiyorum sıkılırsınız diye..

aşşağıya video bırakıyorum, o videoyu izleyerek tam anlamıyla sistemi kavrayacak ve güzel kazançlar elde edebileceksiniz dostlar

Önemli uyarı! : Video’yu izlemeden önce bu verceğim referans linkinden uygulamayı pc’nize indirin ve google hesabınızla oturum açın ardından video yu izlemeye başlayın.. Sizin için daha kolay olacaktır. Kolay gelsin..

Ref Link: https://get.cryptobrowser.site/11733364

Video :