En Ucuz Domain Firmaları

Sharing is caring!

Değerli okurlarımız merhaba, bu yazımızda sizlere güncel olarak gündemde olan en ucuz domain firmalarını listeleyeceğiz.

önemli uyarı! yazımızın güncelliğe bağlı olarak fiyat değişimi olabilir..

Evet, Domain nedir diye giriş yapmayacağım, ama gelenektir 🙂 domain; bir Web sitesinin İnternet’teki adı ve adresidir. Bu adres olmadan bir İnternet kullanıcısı Web sitesine sadece IP adresiyle ulaşabilir. Kısaca böyle tanımlayabiliriz.

Şimdi gelelim asıl konuya gündemde olan en ucuz domain firmaları!

1- Natro

Listemizin başında natro firması gelmekte. Şuan güncel olarak .com adresini 4.99$ ücretine vermekteler yani vergiler dahil 37Tl gibi bir fiyata .com adresini alabilirsiniz. Domain firmalarının içinde en güvenilir firmalardan biri olan natro, kesinlikle tavsiyemdir.

2- Hostinger

Listemizin 2. sırasında bulunan hostinger firması gelmekte. Şuanda güncel olarak .com adresini sizlere vergiler dahil 62Tl gibi bir fiyata alabilirsiniz. Hostinger’ da bir o kadar güvenilir ve kaliteli hizmet veren firmadır.

3- Godady

Listemizin 3. ve son sırasında ise godady firması bulunmaktadır. Şuanda güncel olarak 85Tl gibi bir fiyata .com sahibi olabilirsiniz. Godady firmasından da güvenle alışveriş yapabilir kaliteli hizmet alabilirsiniz.

Evet okurlarımız makalemizin sonuna gelmiş bulunmaktayız tercih sizin, ama ben olsam natro’yu seçerdim hem kalite + türk firması (hostinger ve godady ‘e göre) + hemde destekleri sağlam tercih, seçim sizin dostlar. Diğer makalelerimizi zevkle okuman dileğiyle görüşürüz 🙂